KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 8064200
nr 806 4200
Kolteckning
Jean Francois Millet, (1814-1875), signerad, motivets mått: 25x23
Kondition: papperslagning
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 4 februari 2013
kl 20:14:49
4/2 20:09:18